
KOMENTÁŘ: ČSSD a Marksová-Tominová jsou eklhaft a chucpe
Ministryně Michaela Marksová-Tominová zneužila památku československých parašutistů, kteří za 2. světové války položili život za svobodu Československa. Nechutně je využila ve své politické propagaci, kterou zaplatilo Ministerstvo práce a sociálních věcí a která podporovala Českou stranu sociálně demokratickou.
Ekhlhaft je také skutečnost, ministryně Michaela Marksová-Tominová (ČSSD) propaguje levicovou stranu, která se velmi sbližuje s ultralevicí a nikdy k ní neměla ve své historii příliš daleko, s pomocí mrtvých chlapů, kteří bojovali právě proti ultralevicovému nacistickému režimu.
Podívejte se na plakát, který socialisté vydali těsně před výročím atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha v Praze Libni, a nedlouho před smutným výročím okamžiku, kdy byli dopadeni Gestapem v kostele svatého Cyrila a Metoděje u Karlově náměstí.
Chucpe je též fakt, že ČSSD zapomněla na pietu k vyvražděným Lidicím, Ležákům a k umučeným lidem v Mauthausenu, kam bylo odvezeno několik stovek příbuzných a známých z okruhu parašutistů i dalších odbojářů.
Atentát na Reinharda Heydricha
Gabčík, Kubiš, Valčík a možná Opálka
Muži odplaty - oslavy, vzpomínky, novinky
Diskuse
Diskuze k článku
rozvědčík
Milý Pepane, kdyby se Tvůj duševní výblitek netýkal mě osobně, ale kohokoliv jiného, vymazal ho kvůli urážlivému obsahu.
Takže takhle: Pravice prosazuje individuální zájmy a upřednostňuje jednotlivce. Levice prosazuje zájmy společnosti a upřednostňuje masu. Kde v tomto základním rozdělení stojí komunisté a kde nacionální socialisté? Myslím, že je to jasné.
Ano, byl jsem během základní vojenské služby agentem vojenské kontrarozvědky v letech 1987-1989. Nikdy jsem nebyl komunistou, natožpak bolševikem, dokonce ani pionýrem a cca 1 měsíc jsem byl v roce 1988 svazákem. Podrobnosti zde: http://www.horydoly.cz/media/vaclav-sloup-je-hajzl-vzdycky-jsem-si-to-myslel-a-vzdycky-si-to-myslet-budu.html
Od komunismu nesnáším lidi, kteří nadávají, udávají a pomlouvají ostatní, ale sami se schovávají někde za rohem a nechtějí se představit. Pokládám je za hajzlíky bez kouska cti.
- Autor Kuba Turek
- Datum a čas 12.6.2014 22:38
rozvědčík
Kurňa, Turku! Ty jsi asi opravdu nebetyčný ho**do, když ti ani za tvého působení v bolševické Vojenské kontrarozvědce nevysvětlili rozdíl mezi krajní levicí a pravicí. Zkrátka s bejvalýma bolševikama je to asi stejný jako s odnaučeným kuřákem...
- Autor Pepan
- Datum a čas 12.6.2014 20:20
Nacismus není levicova ideologie a nikdy jí nebyla
- Autor Michael Beranek
- Datum a čas 5.6.2014 22:25
Nacismus je levicova ideologie
postavena na statem rizenem korporativismu.
Ackoliv jsou strany Ms. Le Pen apod. v mnoha smerech odpad, nelze se Francouzum divit. Kdysi krasna zeme se stava muslimskou zumpou. Stejne jako treba Uk, Belgie, Norsko...Nastesti se to Ceska netyka, to je zase chuda postkomunisticka mafianska zumpa. Ted mluvim o politicich a na stat napojenych parazitech.
- Autor closs
- Datum a čas 5.6.2014 18:38
Za co panebože za co?
Stará a hnusná zpráva, starý a hnusný politici

Kyjský rybník: procházky, koupání, bruslení
Veľká noc na Chopku: na lyžiach, na sánkach aj s folklórom
Může se hodit
Nejčtenější články

Totes Gebirge skitour: Appelhaus a Pühringerhütte

Za snowbikovým guru do Obertauern
Kocába - vodácký průvodce

Vaše data a servery v bezpečí za ještě dostupnější cenu. Coolhousing snižuje ceny u služby server housing

Jaké herní příležitosti nabízí Pari-Match svým hráčům?
Regiony
Kalendář akcí Zobrazit všechny akce
AKCE | KDE | INFO | KDY | ČAS |
---|---|---|---|---|
Král Záhoria - cyklomaraton | Skalica | Horská kola | 19.4. | |
Krakonošovo Labíčko | Labe, Vrchlabí | Divoká voda | 19.4. | |
Půlmaraton | Pardubice | Běh, koloběžky, vozíčkáři | 19.4. | |
Jizerské hory Trail Run | Severák | 19.4. | ||
Mastník - splutí | Sedlčany, kasárna | 20.4. | ||
Pohár Plzeňského kraje XCO | Město Touškov | Horská kola | 20.4. | |
Velikonoce v hornickém domku | Příbram, muzeum | 7.-20.4. | 20.4. | |
Velikonoce | Česko | 21.4. | ||
Seakayak - fotovýstava | Praha, Leica | 4.3.-21.4. Fotografoval Martin Bouzek | 21.4. | |
Neznámá země | Zlín | 22.-30.4. Cestovatelský festival | 22.4. |
Diskuse
Smrt - upřesnění | Horydoly, 18.4.2025 16:58, 14 příspěvků |
Smrt | Anton, 18.4.2025 14:55, 14 příspěvků |
Smrt | Honza, 17.4.2025 15:49, 14 příspěvků |
Mobilní kasino | miroslavrybar, 17.4.2025 10:15, 12 příspěvků |
Labe | vodák Marek, 17.4.2025 1:00, 1 příspěvek |
Smrt | Horydoly, 16.4.2025 17:45, 14 příspěvků |
Smrt | Linda, 16.4.2025 16:32, 14 příspěvků |
Smrt | Horydoly - Kuba Turek, 16.4.2025 9:52, 14 příspěvků |
Smrt | Linda, 16.4.2025 8:37, 14 příspěvků |
Smrt | Horydoly - Kuba Turek, 15.4.2025 20:45, 14 příspěvků |
Fórum Zobrazit všechny příspěvky
Přihlaste se na Zažít měs... | Horydoly , 17.4.2025 2:28 |
Shrnutí lyžařské sezony 2... | Horydoly Open, 16.4.2025 18:28 |
Re: Pražský veletržní areál | Horydoly , 10.4.2025 0:45 |
Jak Bosch eBike Systems s... | Horydoly , 7.4.2025 11:00 |
Špindlerův Mlýn startuje ... | Horydoly , 5.4.2025 0:33 |
Prahou proběhne 16 tisíc ... | Horydoly , 4.4.2025 19:01 |
Veletrhy Ostrava | Horydoly Open, 3.4.2025 21:36 |
Křivoklátské lesy | Horydoly , 2.4.2025 13:29 |