Mrázek je zase nejlepší Čech!

SDÍLEJ:
Už to vypadalo, že Tomáš Mrázek tento rok opustí absolutní lezeckou závodní špičku, ale na Světovém poháru v Brně se vzchopil a ukázal svoji třídu. Jako jediný z českých závodníků se dostal do finále, kde skončil na třetím místě. V semifinále byl nejlepší mezi všemi účastníky. Vycházející hvězda Adam Ondra se před ním musela letos ještě sklonit.

11:25
Sestřih ze závodu bude vysílat Česká televize na kanálu na ČT4 Sport v úterý 10. listopadu v 0:25 a 17:00 a dále ve středu 11. listopadu ve 12:00.

11:20
Podívejte se na video jedné ze závodních cest mimo závody na serveru AIX

19:30
Mezi muži zvítězil Jakob Schubert (Rakousko), druhý byl Patxi Usobiaga (Španělsko). Na třetím místě skončil Tomáš Mrázek (Česko). Bývalý mistr světa a bývalý celkový vítěz Světového poháru se dostal znovu do formy po slabším letošním roce a všem ukázal, že ještě nepatří do starého železa, ačkoliv věkem značně převyšuje většinu účastníků.

18:30
Světový pohár v lezení na obtížnost v Brně vyhrála Kim Jain (Korea), druhá byla Maja Vidmarová (Slovinsko) a třetí Mina Markovičová (Slovinsko).

17:40
Ženské finále je v plném proudu. Žádná ze závodnic zatím nedolezla až na vrchol.

16:15
Ostudný výkon komentátora kritizují diskutéři na serveru Lezec.

16:10

15:22
Finále Světového poháru v lezení na obtížnost v Brně bude oproti původně oznámenému programu odstartována o hodinu později. Začíná se v 17:00 h.

13:00
Do finále postupuje z českých lezců pouze Tomáš Mrázek. Vytáhle se před domácícm publikem, protože v Brně žije a trénuje. Ostatní Češky a Češky vypadli včetně mladé hvězdy Adama Ondry.

11:30
Průběžné výsledky semifinále jsou k dispozici na webu IFSC. Videopřenos na internetu můžete sledovat na internetu Audiovizuálního centra ČVUT.

11:00
Do semifinále odstartuje pět českých závodníků, kteří postoupili ze včerejší kvalifikace.